Denizli’de merdiven temizliği

ileferistah-admin

Denizli’de merdiven temizliği

Profesyonel Merdiven Temizliği Hizmeti

Ev, işyeri, apartman ve site gibi alanlarda daha kaliteli bir yaşam sürdürülebilmesi için belli kurallar çerçevesinde bakımı, onarımı, temizliği ve düzeninin sağlanması gerekiyor. Öncelikle kalabalık ortamlarda sağlanan bu düzen yaşam kalitesine büyük ölçüde katkıda bulunabiliyor. Profesyonel anlamda merdiven temizliği yapan firmalar yaşam kalitenize olumlu etki edecek ayrıcalıklı hizmetler sunuyor. Bunun dışında sağlık ve hijyen konusunda dikkat edilmesi gereken tüm noktaların önemle üzerinde duran firma çalışanları yasal olarak verdiği hizmetin kayıt altında tutulmasını sağlıyor. Hizmet içeriğine göre temiz ve hijyenik bir ortamda yaşamanıza yardımcı olan Denizli merdiven temizliği hem sizin hem de çocuklarının refah bir ortamda yaşaması için düzenli temizlik hizmeti veriyor. Apartman içi ve apartman dışı temizliğinde lider olan firmadan; bakım, onarım, tadilat, düzen ve temizlik konusunda kaliteli bir hizmet alabilirsiniz.

 

Kaliteli Yaşam Alanı İçin Hizmet Politikamız

Kaliteli ve sağlıklı bir yaşam sunmak için hijyen kurallarına uyulması ve bu kurallara uyarken de her türlü profesyonel hizmetin etkin bir şekilde kullanılması gerektiği bilinen bir gerçektir. Bulunduğunuz ortamın daha konforlu ve daha temiz bir hale erişmesi için profesyonel anlamda hizmet veren firma, özellikle apartman içi ve dışı temizliğinde her zaman yüksek performans sergilemektedir. Bu kapsamda, kullanılan malzemelerden, temizlik ürünlerine kadar kaliteden yana olan firmamız, düzenli olarak her hafta merdiven temizliği, asansör temizliği ve çevre temizliği konusunda sizlere destek olabilmektedir. Günümüzde temiz ve bakımlı yaşam alanlarına duyulan ihtiyaç var olduğu sürece tüm detaylara dikkat ederek size ve çocuklarınıza ayrıcalıklı ortamlar sunan firma Denizli merdiven temizliği konusunda her zaman yanınızdadır.

 

Hizmet Kategorileri Nelerdir?

Dış cephe temizliği bilindiği üzere ayrı bir profesyonellik gerektirmektedir. Bu konuda gerekli olan tüm ekip ve ekipmanlarımızla apartmanınıza ait alanlarda temizlik hizmeti vermekteyiz. Temizlik firması iklim şartlarına göre hafta da bir veya iki kez belirlediği günler içerisinde apartman bahçenizi süpürerek temizlenmesini sağlamaktadır. Verilen hizmetler;

  • Apartman temizliği
  • Peyzaj bakım ve düzenleme
  • Merdiven temizliği
  • Okul temizliği
  • Hastane temizliği
  • Alışveriş merkezi temizliği
  • Havuz temizliği
  • Çöp toplama

Hizmetler gibi daha pek çok hizmetlerimiz ile düzenli olarak size özel ayrıcalıklar sunmaktadır. Daha hızlı, daha kaliteli ve profesyonel daha ekonomik bir hizmet istiyorsanız firmamız Denizli merdiven temizliği ile tanışabilirsiniz.

Merdiven Temizliği Nasıl Yapılır? Kullanılan Malzemeler Nelerdir?

Temizlik kovasını suyun kirlenme oranı düşünerek 2 tane kullanan firmamız, çekçekler ve temizlik fırçalarını kullanılan alana göre belirlenen farklı boylarda kullanmaktadır. Kullanılan mop, hijyenik açısından 3- 4 çeşit olup, temizlik malzemesi ve dezenfektanlar konusunda da kaliteden ödün vermemektedir. Bu ekipmanları kullanarak binanın en üstünden en altına kadar kaba pisliği süpürmek için iki bayan görevlendirilir. Daha sonra örümcek ağları, boya döküntüleri, asansör kabini ve kapılarının temizliği yapılır. Kapı pervazları ve merdiven korkulukları temizlendikten sonra merdivenler baştan aşağı silinerek kurumaya bırakılır. Kaliteli hizmet için başvuracağınız firmamız 7/ 24 merdiven temizliği konusunda destek vermektedir.

Yazar hakkında

feristah-admin administrator

Bir cevap yazın

× Size nasıl yardımcı olabiliriz?