Plaza Yönetimi Nasıl Yapılır?

ileferistah-admin

Plaza Yönetimi Nasıl Yapılır?

Plaza Yönetimi Nasıl Yapılır?

Plaza yönetimi yapılırken tüm işler konusunda hassas davranılmalıdır. Ortak kararla belirlenen yönetim bu işlerin sorumluluğunu üstlenir. Yapılan işler plazada ortak alanlarla ilgilidir. Yani plazadaki herkesi ilgilendiren işlerin tek merkezden yönetilmesine plaza yönetimi denir.

Denizli bina yönetimi hizmeti plaza yönetiminde de geçerlidir. Eğer ortak karar, yönetim hizmetinin dışarıdan alınması olursa bu doğrultuda hareket edilebilir. Plaza yönetimi hizmeti alındığı zaman, bina ile ilgili ortak işlerin tek merkezden yönetilmesi sağlanır.

Plaza Yönetiminin Önemli Noktaları

Plaza yönetimi yapılırken özellikle temizliğe dikkat edilmelidir. Tüm ortak alanların düzenli olarak temizlenmesi çok önemli bir konudur. Merdivenler, asansör içleri, bina girişi gibi alanlarda yapılan temizlik ile birlikte tertemiz bir görünüm elde edilmelidir. Gerekirse bina dış cephe temizliği için de hizmet alınabilir. Yönetim sayesinde bu gibi işler aksamadan yürür.

Denizli site yönetimi de yine ortak alanlarda yapılan işlerin sorumluluğunun alınmasına dayanır. Plazada olduğu gibi sitedeki alanlardan sorumluluk devam eder. Temizlik yanında yaşanan arızaların giderilmesi, ortak kullanılan elektriğin ve suyun fatura edilmesi, takibi gibi konularla yönetim ilgilenir. Bina ister bir apartman olsun, ister bir plaza olsun, genel olarak yönetimin işleri benzerdir.

Plaza Yönetimi Hizmeti Nedir?

Denizli apartman yönetimi hizmetinde olduğu gibi plaza yönetimi hizmetinde de bazı detaylar vardır. Öncelikle yönetim kararı alınabilmesi için çoğunluk sağlanmalıdır. Bu şekilde plaza yönetimi için dışarıdan hizmet alınabilir. Profesyonel bina yönetimi hizmetinin herkes için birçok avantajının olduğu unutulmamalıdır.

Plaza yönetimi için profesyonel bir ekip çalışırsa, hiçbir aksaklık yaşanmadan işler yürür. Sizin herhangi bir konuyla ilgilenmenize ve vakit kaybetmenize gerek kalmaz. Bu şekilde tüm sakinler profesyonel hizmetten yararlanmış olur. Eğer gerekli görüldüyse güvenlik hizmetinin organizasyonu da yönetime devredilebilir.

Plaza Yönetiminin Getirdiği Avantajlar

Bir plazada çeşitli arızalar yaşanabilir. Örneğin ortak su tesisatının tamir edilmesi gerekebilir ya da asansörün düzenli olarak bakıma girmesi gerekebilir. Tüm bu işleri takip edecek bir yönetim arıyorsanız, firmamızdan profesyonel bina yönetimi hizmeti alabilirsiniz. Firmamızın yönetim hizmeti sayesinde plazanın tüm yönetim işleri gerçekleştirilir.

ileferistah-admin

Site Güvenlik Maaşlarını Kim Öder

Site Güvenlik Maaşlarını Kim Öder

Site ve apartman ortamlarında yaşamanın hem avantajları hem de dezavantajları bulunmaktadır. Bunları göze alan insanların bir araya gelerek yaşamını sürdürdükleri toplu yaşam alanlarında bazen sorunlar da yaşanabilmektedir. Nitekim bu gibi alanların her durum için bir yöneticiye ihtiyacı vardır. Toplu alanlarda yaşamı en kaliteli hale getirmek için yönetim konusunda profesyonel destek alınması en sağlıklı çözümdür. Denizli site yönetimi bu alanda uzun zamandan beridir hizmet vermekte ve edindiği tecrübe ile bilgi sayesinde en sağlıklı yönetim tarzını uygulamaktadır. Bina için gereken her şeyi en güzel şekilde yerine getiren firmamız işinin ehli çalışma kadrosu ile daha güzel daha güvenli daha sağlıklı toplu yaşam alanlarının oluşumuna katkıda bulunmaktadır.

Güvenli Bir Topluluk İçin Gerekli Çalışmalar

Çoklu kullanım alanları olan site içi dışı otoparkı bakımı için gereken çalışmalar sitenin bahçe ve çevre düzeni Denizli bina yönetimi tarafından sağlanmaktadır. Bunların yanında bina için güvenlik görevlisi temizlik sorumlusu alımı gibi işlemlerin takibi de tarafımızdan yapılmaktadır. Ayrıca binanın ortak kullanımı olan asansör bakımı bina mantolaması çatı tamiratı ve teknik bütün sorunların giderilmesi yine firmamız tarafından sağlanmaktadır. Bina güvenliğinin sağlanması için güvenlik görevlisinin ve diğer çalışanların alınması sigorta işlemlerinin yapılması işten çıkarılma maaşların ödenmesi gibi yasal bütün işlemlerde de yönetim tarafından yapılmaktadır. Ortak kararların alınması ve uygulanması için toplantıların düzenlenmesi çoğunluğun ortak kararı ile gerekli işlerin yapımı sağlanmaktadır.

En Güzel Toplu Konutlar En Güzel Çevre

Yaşam alanlarının güzelleşmesi ve daha yaşanılır olması için bakım olmazsa olmaz bir ihtiyaçtır. Bu bakımın profesyonel olarak yapılması en sağlıklı sonuçları doğuracak en verimli yaşam alanlarına sahip olunacaktır. Denizli apartman yönetimi çoklu yaşam ortamlarının en güzel alanlar olması düzenin sağlanması bakımından gereken bilgi ve donanıma sahip bir firmadır. Ortak kullanımların araçlarının arızalanması durumunda yaşanan mağduriyetin en kısa sürede giderilmesi işinde uzman bir yönetim desteği ile yapılabilmektedir. İşinde tecrübeli bilgili ve yetenekli kadromuz ile en sağlıklı en kaliteli en güvenli en doğru yönetim şeklini sürdürmekteyiz.

ileferistah-admin

Site Yönetimi Nasıl Oluşturulur?

Site Yönetimi Nasıl Oluşturulur?

Gerek kamu sektöründe gerekse de özel sektörde yönetim idari açıdan oldukça önemli olmakla birlikte kurulma aşamasının dikkatli bir şekilde tamamlanması gerekir. Aynı şekilde apartman yönetimleri ve site yönetimleri de hukuken birçok prosedürün tamamlanmasıyla oluşturulabilir. Denizli site yönetimi bu anlamda örnek olarak verilebilir. Bu yönetim kuruluşun ilk başından son aşamasına dek büyük bir özveriyle yönetim kurulum işlemlerini gerçekleştirmişlerdir.

Site Yönetimi Kurulum Aşamaları

Sitenin kurulması için öncelikle ilgili kat mülkiyet kanununa uygun olarak her yıl Ocak ayında site yönetimi tarafından belirlenen bir tarihte site sakinlerinin katılımıyla toplanılarak yeni site yönetimi için görüşmeler yapılır. Denizli bina yönetimi tüm sakinlere üç hafta kadar bir süre önceden haber ileterek toplantı detaylarını aktarır.  Toplantıda ayrıca şikâyetler, istekler, sorunlar ve farklı konular da gündeme gelebilir.

Her ne kadar site yönetimi iki yıllık olarak uzlaşılmışsa da bu süre toplanan kurul ve oy birliği ile uzatılabilir. Yönetim kurulunun kurulması için, 634 sayılı kanuna uygun hareket edilmesi, yeterli oy çokluğuna sahip olunması, yöneticinin belirlenmesi ve atanması, yönetici hakları ve sorumluluklarının açıklanması. Kurul genelde bir yönetici iki de yönetim kurulumu sıfatıyla görev alacak kişi belirlenerek kurul oluşturulur. Seçilen kişinin apartman girişlerine iletişim bilgilerinin asılması zorunludur.

Yönetim Kurulunun Görevleri

Seçilen yönetim kurulu iki sene boyunca görevine devam eder. Yönetim, bütçe oluşturma, giderleri raporlama, genel alanların bakımı ve teknik sorunların çözümü ve binaların bakımı gibi pek çok görevleri yerine getirmekle yükümlüdür.

Ayrıca faaliyet raporu hazırlama, yayınlama ve onaya sunma, sitenin güvenliği için gerekli kararları alma ve uygulatma, siteye gelen tüm tebligatları alma, sitede çalışan personelin maaş, sigorta ve diğer tüm yasal işlemleri gerçekleştirme olarak yöneticinin görevleri bulunur.

Site Yönetiminde Firma ile Anlaşılması

Site yönetimi site içerisinde belirlenen kişilerden oluşturulabildiği gibi apartman ve bina yönetimi konusunda uzmanlaşmış bir firma ile de anlaşma yapılabilir. Denizli apartman yönetimi firmamız bu anlamda hem profesyonel bir hizmet veren hem de müşteri memnuniyetine önem veren bir iş anlayışıyla yıllardan beri adından söz ettirmeye devam ediyor. Bu konuda bizden destek alabilirsiniz.

ileferistah-admin

Denizli ‘de site yönetimi

Denizli de Apartman YÖNETİMİ
Denizli de Site YÖNETİMİ
Denizlide Apart  YÖNETİMİ
Denizlide işhanı YÖNETİMİ

Apartman yönetimini profesyonel bir şekilde sürdüren ekibimiz memnuniyetin sağlanması için gerekli hizmet içeriğine özen göstermekte ve gelen taleplere de olumlu olarak dönüş yapmaktadır. Peyzaj çalışmaları konusunda uzman bir ekip barındıran yönetimimiz çevrenin görsel düzeni konusuna tam bir hakimiyetle hizmet veriyor. Apartman içlerinin temiz ve bakımlı olması konusunda kullanılan tüm malzemeler kaliteli olarak seçilir. Ayrıca temizlikler de her hafta düzenli bir şekilde yapılır. Asansörlerin bakımı ve onarımı konusunda da detaylara dikkat edilerek çalışma yürütülür.

Kaliteli bir yaşam alanının oluşması için özen gösteren yönetimimi profesyonel bir ekip ile modern bir hizmeti size ayrıcalıklı olarak sunar. İş hanlarının da etkili bir şekilde yönetilerek belirli bir düzenin sağlanmasına yardımcı olan yönetimimiz sektör içerisindeki başarıları ile lider konumda yer alır. Tüm hizmet içeriği yasal olarak sunulur ve her detay kayıt altına alınır. Şeffaf hizmet içeriği her detaya dikkat edilerek verilmekte olup bina sakinlerinden gelen öneriler de dikkate alınır. Bulunduğunuz alanda en iyi olanaklara sahip olmanız için profesyonel hizmet sunulur ve yararlanmanız sağlanır.

Denizlide Apartman,site & işhanı yönetim hizmetleri Feriştah yönetim 0544 296 27 64

ileferistah-admin

Denizli’de merdiven temizliği

Profesyonel Merdiven Temizliği Hizmeti

Ev, işyeri, apartman ve site gibi alanlarda daha kaliteli bir yaşam sürdürülebilmesi için belli kurallar çerçevesinde bakımı, onarımı, temizliği ve düzeninin sağlanması gerekiyor. Öncelikle kalabalık ortamlarda sağlanan bu düzen yaşam kalitesine büyük ölçüde katkıda bulunabiliyor. Profesyonel anlamda merdiven temizliği yapan firmalar yaşam kalitenize olumlu etki edecek ayrıcalıklı hizmetler sunuyor. Bunun dışında sağlık ve hijyen konusunda dikkat edilmesi gereken tüm noktaların önemle üzerinde duran firma çalışanları yasal olarak verdiği hizmetin kayıt altında tutulmasını sağlıyor. Hizmet içeriğine göre temiz ve hijyenik bir ortamda yaşamanıza yardımcı olan Denizli merdiven temizliği hem sizin hem de çocuklarının refah bir ortamda yaşaması için düzenli temizlik hizmeti veriyor. Apartman içi ve apartman dışı temizliğinde lider olan firmadan; bakım, onarım, tadilat, düzen ve temizlik konusunda kaliteli bir hizmet alabilirsiniz.

 

Kaliteli Yaşam Alanı İçin Hizmet Politikamız

Kaliteli ve sağlıklı bir yaşam sunmak için hijyen kurallarına uyulması ve bu kurallara uyarken de her türlü profesyonel hizmetin etkin bir şekilde kullanılması gerektiği bilinen bir gerçektir. Bulunduğunuz ortamın daha konforlu ve daha temiz bir hale erişmesi için profesyonel anlamda hizmet veren firma, özellikle apartman içi ve dışı temizliğinde her zaman yüksek performans sergilemektedir. Bu kapsamda, kullanılan malzemelerden, temizlik ürünlerine kadar kaliteden yana olan firmamız, düzenli olarak her hafta merdiven temizliği, asansör temizliği ve çevre temizliği konusunda sizlere destek olabilmektedir. Günümüzde temiz ve bakımlı yaşam alanlarına duyulan ihtiyaç var olduğu sürece tüm detaylara dikkat ederek size ve çocuklarınıza ayrıcalıklı ortamlar sunan firma Denizli merdiven temizliği konusunda her zaman yanınızdadır.

 

Hizmet Kategorileri Nelerdir?

Dış cephe temizliği bilindiği üzere ayrı bir profesyonellik gerektirmektedir. Bu konuda gerekli olan tüm ekip ve ekipmanlarımızla apartmanınıza ait alanlarda temizlik hizmeti vermekteyiz. Temizlik firması iklim şartlarına göre hafta da bir veya iki kez belirlediği günler içerisinde apartman bahçenizi süpürerek temizlenmesini sağlamaktadır. Verilen hizmetler;

  • Apartman temizliği
  • Peyzaj bakım ve düzenleme
  • Merdiven temizliği
  • Okul temizliği
  • Hastane temizliği
  • Alışveriş merkezi temizliği
  • Havuz temizliği
  • Çöp toplama

Hizmetler gibi daha pek çok hizmetlerimiz ile düzenli olarak size özel ayrıcalıklar sunmaktadır. Daha hızlı, daha kaliteli ve profesyonel daha ekonomik bir hizmet istiyorsanız firmamız Denizli merdiven temizliği ile tanışabilirsiniz.

Merdiven Temizliği Nasıl Yapılır? Kullanılan Malzemeler Nelerdir?

Temizlik kovasını suyun kirlenme oranı düşünerek 2 tane kullanan firmamız, çekçekler ve temizlik fırçalarını kullanılan alana göre belirlenen farklı boylarda kullanmaktadır. Kullanılan mop, hijyenik açısından 3- 4 çeşit olup, temizlik malzemesi ve dezenfektanlar konusunda da kaliteden ödün vermemektedir. Bu ekipmanları kullanarak binanın en üstünden en altına kadar kaba pisliği süpürmek için iki bayan görevlendirilir. Daha sonra örümcek ağları, boya döküntüleri, asansör kabini ve kapılarının temizliği yapılır. Kapı pervazları ve merdiven korkulukları temizlendikten sonra merdivenler baştan aşağı silinerek kurumaya bırakılır. Kaliteli hizmet için başvuracağınız firmamız 7/ 24 merdiven temizliği konusunda destek vermektedir.

× Size nasıl yardımcı olabiliriz?